Do naszego zakładu produkcyjnego w zakresie uszlachetniania druku w Bitterfeld-Wolfen poszukujemy Mechatronika (m/f/d) Specjalista ds. elektrycznych.

Twoja perspektywa

  • ·         Wynagrodzenie w wysokości 3600 euro brutto
  • ·         Stałe godziny pracy od 07:00 - 17:00
  • ·         Odpowiedzialne zadania
  • ·         Niezależny sposób pracy
  • ·         Przyjazni i zmotywowani współpracownicy
  • ·         Długoterminowe zatrudnienie - bez pracy tymczasowej!

Twoje zadania

  • ·         Naprawy zakładów produkcyjnych (SITMA i FERAG)
  • ·         Okablowanie szaf sterowniczych
  • ·         Prace elektryczne w hali
  • ·         Zamawianie niezbędnych części zamiennych
  • ·         Konserwacja maszyn

Twoj profil

  • ·         Ukończyłeś szkolenie jako technik mechatronik/elektryk/monter (lub w podobnym zawodzie).
  • ·         Możesz również wykazać się doświadczeniem zawodowym
  • ·         Masz co najmniej podstawową znajomość języka niemieckiego i umiejętności komunikacyjne
  • ·         Masz uporządkowany i zorientowany na rozwiązania sposób pracy

Czy ta oferta pracy przemawia do Ciebie? Chcesz nas aktywnie wspierać? Prześlij nam swoje CV w formacie PDF na adres bewerbung@tabel.com.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 0511 - 86 00 49 66.

Czekamy na Twoją wiadomość!